guler-engin

guler-engin

Diyetisyen Güler ENGİN
1991 yılında Gaziantep de dünyaya gelmiştir. Aslen Antalyalı olan Güler Engin; ilk, orta ve lise eğitimini Antalya da tamamlamıştır.
2009 yılında Pamukkale Gıda Mühendisliğini kazanmış ve yerleşmiştir. Lisans öğrenimine devam ederken hayalini kurduğu Beslenme ve Diyetetik bölümü için emek harcamış ve okurken girmiş olduğu üniversite sınavında Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümüne ilk tercihinden yerleştirilmiştir.
Üniversite eğitimi süresince gönüllü ve zorunlu olmak üzere pek çok hastane ve kuruluşta staj görmüş aynı zamanda da bir çok kurs ve seminere katılmış olup obezite, onkoloji ve diyabet beslenmesi üzerinde sertifikaları bulunmaktadır.
Lisans tezinde ; ‘’Diyabet Diyet Tedavisinde Son Yenilikler ve Fiziksel Aktivitenin Önemini’’ araştırarak başarılı bir sonuçla tamamlamıştır.
Diyetisyen ünvanı ile ilk olarak 2014 yılında Özel Kadıoğlu Hastanesinde görev almıştır.2014 yılında Gamze Kaçar Diyet ve Güzellik Merkezinde çalışma ekibine dahil olmuştur.2015 den itibaren FizyoArt ekibinde görev yapmaktadır.