Hakkımızda

Vizyonumuz

FizyoArt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon olarak etik değerlere bağlı, hastalarına saygılı ,kişilerin güvenliğini ve mahremiyetini ön planda tutarak fizik tedavi konusunda onlara en iyi hizmeti sağlamaktır.
o Ağrı tedavisi ve takibi
o Virtuel rehabilitasyon
o Aqua Terapi(Havuz Rehabilitasyonu)
o Uzay Terapi
o Romatizmal hastalıklar tedavisi ve takibi
o Eklem yaralanmaları
o Kireçlenme sorunları
o Yürüyüş problemleri
o Pediatrik rehabilitasyon
o Nörolojik rehabilitasyon
o Geriatrik rehabilitasyon
o Kişiye özel egzersiz reçetesi
o Sporcu rehabilitasyonu
o Omurga sağlığı
o Bel, Boyun , sırt ağrıları
o Disk Hernisi(fıtıklaşma) tedavisi
o Denge, koordinasyon rehabilitasyonu
o El rehabilitasyonu(ince motor beceri eğitimi)
Alanlarında, hasta memnuniyetini ön planda tutarak kişilerin sağlıklarını geri kazandırmaya yardımcı tedavi hizmetimizi sağlam temellere dayandırarak, kişilere son teknoloji ile güvenilir, güler yüzlü ve samimi bir şekilde sunmayı amaçlarız.

Misyonumuz

FizyoArt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmetinin her aşamasında, danışman doktorlar, uzman fizyoterapistler, diyetisyen, hidroterapist, konuşma terapisti, psikolog, ortez-protez uzmanı ile bir ekip olup multidisipliner bir tedavi yaklaşımını benimser.
FizyoArt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon olarak en büyük amaçlarımız çalışkan , başarılı , özverili ,dürüst , insan sevgisini ön plana çıkaran , mesleğini iyi bir şekilde icra etmeye çalışan , mesleki anlamda kendini her zaman geliştiren uzmanları ile sizlere daha iyi hizmet vermek olmuştur.
Hedeflerimiz bu sektörde doğru kişiden doğru zamanda hizmet almalarını sağlamak olmuştur. Bu hedeflerimize emin adımlarla yürürken hastalarımızın da göstermiş oldukları azim , hırs ,özveri ve başarıları bizleri son derece onure ve motive etmiştir.
Her zaman pozitif , güler yüzlü , neşeli , samimi kalarak , hastalarımıza en iyi hizmeti sunmaya çalışırken ihtiyaç duyduğunuz alanlarda doğru zaman da ve doğru kişi ile destek almalarını sağlamak olmuştur.
FizyoArt Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon olarak çabalarımızda ve başarılarımızda bizlere katkıda bulunan tüm hastalarımıza minnettarız.